Modelowanie sylwetki

Dzięki kriolipolizie możesz w bezpieczny i nieinwazyjny sposób na stałe pożegnać się z niechcianą tkanką tłuszczową.

Kriolipoliza
⇒ O co tutaj chodzi?

Zabieg kriolipolizy polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych. Skrystalizowane komórki tłuszczowe są są transportowane przez układ limfatyczny, następnie naturalnie metabolizowane i wydalane z organizmu wraz z innymi produktami przemiany materii. Skutkiem zabiegu jest REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ. Pracujemy z użyciem profesjonalnego sprzętu z atestem medycznym, co gwarantuje BEZPIECZEŃSTWO i SOLIDNE DZIAŁANIE.

⇒ Jak to robimy?

Przed zabiegiem wykonujemy dokładne pomiary tkanki tłuszczowej. W zależności od tego ile wyniosą dobieramy rozmiar głowicy. Dbamy o precyzję jeśli chodzi o wyznaczenie odpowiedniej temperatury i ciśnienia, którymi potraktujemy wybrany obszar ciała. Przed przyłożeniem głowicy nakładamy bezpośrednio na skórę specjalistyczne membrany antyodmrożeniowe. Kiedy klient jest w wygodnej pozycji zasysamy tkankę. Proces mrożenia trwa około 60 minut.

Podczas zabiegu możesz się zrelaksować - posłuchać wybranej muzyki, obejrzeć film, poczytać książkę czy uciąć sobie drzemkę. 

⇒ Kiedy zobaczysz efekty?

Proces degradacji adipocytów (komórek tłuszczowych) i procesy metaboliczne służące usunięciu ich z organizmu są czasochłonne. Zazwyczaj trwają około 5 - 8 tygodni. Po upływie tego czasu możemy wykonać ponowny zabieg na tej samej partii ciała. Stopniowo będziesz zauważać zmiany, a po upływie kilku tygodni będziesz się cieszyć finalnym efektem.

Po jednym zabiegu ilość tkanki tłuszczowej poddanej niskim temperaturom może zmniejszyć się o około 40%.

Ilość zabiegów ustalamy indywidualnie.

Przed skorzystaniem z zabiegów warto wykonać:
 • analizę składu masy ciała - umożliwi to dokładne monitorowanie efektów.
 • drenaż limfatyczny usprawniający przepływ limfy sprzyja efektywności działania kriolipolizy - skorzystaj z niego w trakcie serii zabiegów modelujących

Podczas korzystania z zabiegów kriolipolizy warto zadbać o racjonalne żywienie - pomoże Ci w tym spotkanie z naszą Dietetyk.

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki test, który pomoże Ci stwierdzić, czy kriolipoliza jest dla Ciebie odpowiednia. Jeśli na któreś z poniższych zagadnień odpowiesz twierdząco - zapraszamy!

Jesteś w trakcie lub planujesz redukcję masy ciała, pragniesz schudnąć i przyspieszyć ten proces.

Masz szczupłą sylwetkę, lecz w pewnych partiach ciała gromadzisz nadmiar tkanki tłuszczowej, której pomimo starań trudno Ci się pozbyć.

Masz cellulit i chcesz go zlikwidować.

Zabiegi z użyciem bandaży Arosha:
⇒ Na czym polega ich fenomen, jak działają i o co w ogóle tyle szumu?

Bandaże Arosha są nasączone aktywnymi składnikami, które działając synergicznie zapewniają widoczne rezultaty już PO PIERWSZEJ SESJI!

W zależności od wybranej serii przynoszą efekty: 

 • Intensywnie wyszczuplające i nawilżające
 • Wyszczuplająco - antycellulitowe, uelastyczniające
 • Ujędrniająco - liftingujące (kuracja antystarzeniowa, po ciąży, po redukcji masy ciała)
⇒ Jak wygląda zabieg?

Na początku dokonujemy dokładnych pomiarów różnych partii ciała. Następnie owijamy wybrany obszar (nogi, pośladki, brzuch) bandażami Arosha nasączonymi składnikami aktywnymi i zakładamy foliowe spodnie. W takiej kreacji relaksujemy się podczas 30-minutowej presoterapii, która umożliwia jeszcze lepsze wchłanianie składników aktywnych z bandaży.

*przy wyborze pakietu premium bandażowanie poprzedzamy szczotkowaniem na sucho i peelingiem, a także wmasowujemy zawartość ampułki (skład ampułki różni się w zależności od wybranego zestawu) . Szczotkę klientka zabiera ze sobą.

⇒ Najważniejsza sprawa - jakie mamy efekty?

Bandaże Arosha doskonalone były od wielu lat, ponieważ ta włoska firma opiera się na wieloletnim doświadczeniu, by zapewnić jak najlepsze efekty w krótkim czasie. Już po pierwszym zabiegu centymetry uciekają jak szalone i obwody różnych partii ciała maleją, cellulit staje się mniej widoczny a skóra znacznie bardziej jędrna, nawilżona i elastyczna.

Szczotka do masażu na sucho NESTED
⇒ Jakie efekty przynosi regularne szczotkowanie?
 • Redukuje cellulit
 • Ujędrnia i wygładza ciało
 • Sprzyja detoksykacji organizmu poprzez stymulację krążenia krwi i limfy
 • Skutecznie pozbycie się wrastających włosków
 • Wyrównuje koloryt skóry
 • Rozluźnia i odpręża mięśnie
 • Poprawia działanie kosmetyków, których użyjemy po szczotkowaniu (dzięki rozszerzonym po masażu porom lepiej się wchłaniają).

Szczotka do masażu, którą oferujemy jest wykonana z wykorzystaniem drewna bukowego, naturalnego włókna agawy oraz surowej bawełny, bez impregnowania czy chemicznego lakierowania (Nested Brushes). Jest w stu procentach biodegradowalna i ekologiczna. To także idealny substytut brudzących peelingów do ciała ze sztucznie spreparowanymi drobinkami.

Jak jej używać?

Masaż wykonujemy od dołu do góry, w kierunku serca. Zaczynamy od stóp, a kończymy na dekolcie. Wykonujemy ruchy okrężne, delikatnie, nie dociskając szczotki. cena: 50pln Jeśli zamierzasz skorzystać lub jesteś w trakcie serii masażów limfatycznych w celu zredukowania cellulitu i ujędrnienia ciała, szczotkowanie może stanowić dla Ciebie dobre uzupełnienie zabiegów.

Przekonaj się na własnej skórze, że warto!

Materiały do pobrania

Pobierz materiały poniżej