Szkolenia i warsztaty

Organizujemy szkolenia edukacyjne i warsztaty zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin.

Chcemy, by Bio Akademia

była postrzegana jako miejsce, w którym każdy klient czuje się zaopiekowany. Dbamy o profesjonalną obsługę i indywidualne podejście, odpowiadając na potrzeby klienta jednocześnie zapewniając ciepłą atmosferę.

Celem naszej pracy jest zachęcanie do prowadzenia zdrowego stylu życia w zgodzie ze sobą i naturą, a także wzmacnianie dobrych nawyków w codzienności. Skupiamy się na poprawie jakości życia odwiedzających nas osób.

Razem możemy więcej!
Szkolenia dla dzieci i dorosłych

Organizujemy szkolenia edukacyjne i warsztaty zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Mamy kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dotyczących zdrowego stylu życia i żywienia z dziećmi i młodzieżą.
Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin tworząc warsztaty dla dorosłych. Organizujemy spotkania kobiet (tematyka: psychologiczno - społeczna, warsztat rozwijania umiejętności miękkich, edukacja w stresie i nauka metod relaksacji, psychologia zdrowia, rozwój osobisty, spotkania z kosmetyczką/wizażystką i wiele innych!). U nas weźmiesz udział w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej, a także dotyczących zdrowia, ziołolecznictwa i naturoterapii.

Napisz do nas, a przedstawimy Ci ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań!

Razem możemy więcej!
Zapisz się na szkolenie

Bądź szczęśliwa sama ze sobą i zadbaj o swoje dziś!

Edukacja poprzez zabawę oraz ruch dla najmłodszych.

Warsztaty edukacyjne z Dietetykiem dla dorosłych.

Kurs pierwszej pomocy, Psychologia zdrowia i inne.

Odwiedź zakładkę "Oferta" i sprawdź z jakich usług możesz skorzystać. Zapisz się na zabieg bądź skorzystaj z porady dietetyka.